Yeşil Bir Gelecek İçin

Kim Çevresinde
Ağaç Görmek İstemezki?

Dolphin Ormanını
 

 

Birlikte Kuralım

DOLPHİN ORMANI

YENİLE

KANAMALI BİR HASTA İÇİN ACİL YEŞİL CAN ARANIYOR

Akciger ve karaciğer kanseri olan hastamız için acil bulunması çok zor olan yeşil kan vermek isteyen gönüllü yardımseverler aranıyor. Hastamız önemli bir hasta olup tüm insanlık için fedekarlık yapmış son derece vefalı, bire bin vermiş bir dosttur. Çok cefalar çekmiş, ızdırabı yüzünden akciğer ve karaciğer kanseri olmuş bu virüs hızla büyüyerek git gide tedavisi imkansız hale gelmektedir. Acil müdehale ve tedavi edilmesigerekir. Aksi taktirde biz insanlar bu vefalı dostumuzu kaybedeceğiz. Onsuz yaşamamız imkansız.

Tohumdan fidan fidandan ağaca ağaçtan ormana her insan bir fidan dikmeli Dünyada. Dolphin çevreye doğaya ve yeşile önem vermektedir. Çünkü mirascılarımız olan nesillerimize yemyeşil bir dünya bırakmak en asli görevimizdir. 

 

Genç Neslimize Öğretelim

Gelecekteki genç nesle küresel ısınmanın ve Dünyanın geldiği nokta konusunda bilgilendirilmeli ve acil olarak ağaçlandırmanın gerekliliği anlatılmalıdır. Dolphin’in patika yolu ormana gider.Bu yolda müşterilerimizin desteğine ve yardımına ihtiyacımız vardır.

Dolpin Ormanı Oluşturacağız

Dolphin’den her seferde belirttiğimiz miktarda hizmet alan müşterilerimize fidan kampanyası düzenleyerekfidan hediye etmek düşüncesindeyiz. Hediye ettiğimiz fidanı sadece hediye etmekle kalmayacağız fidanın yetiştirilmesinide sağlayarak Dolphin Ormanını oluşturacağız.

Ağacınızın İsmini Siz Belirleyin

Her müşterimizin bir veya daha fazla dikili ağacının olmasını sağlamaya çalışacağız. Müşterimizin herağacı için kendisinin belirlediği isimler kullanacağız, künyeler takacağız özel kumaşlar giydireceğiz. Böylece müşterimiz kendisine ait olan ağaçların büyüme süreçlerini peryodik aralıklarla sosyal paylaşımsitelerimizden takip edebilecekler.

Ağaçlarınızı Büyütme Görevi Bizden

Kampanyaya katılmayan her müşterimizede fidan tohumları hediye ederek bu tohumları büyütüp fidanhaline getirmeleri durumunda tarafımızdan Dolphin ormanına dikilerek yetiştirilecektir. Aynı proje dahilinde okullarımıza fidan tohumu dağıtarak çocuklarımıza ağaç sevgisi ve tabiat sevgisi aşılanmaya çalışılacaktır.

Şimdiden Hepinize Teşekkürler

Konuyla ilgili çözüm ortaklarımız olan Orman İl Müdürlüğü, Tema Vakfı gibi kurumlara şimdiden teşekkürederiz. Siz değerli müşterilerimizinde bu konudaki hassasiyetine inanarak...                   Teşekkür ederiz....

SİZİNDE BİR
AĞACINIZ OLSUN