Firma Hakkında

KURU TEMİZLEME

Ahmet TOPUZ
CEO (Founder)

Aşkla Çalışıyoruz!

Hizmet Aşkı; yaptığınız işi sevdiğiniz sürece başarılı olursunuz düşüncesiyle çıkmış olduğum yolda hiçbir zaman para kazanma ya da kaybetme kaygısı gütmedim. Dolphin olmak için sadece güzel ve faydalı işler yapmak istedim.
 

Bu nedenle sektörümüzde hep ilkleri gerçekleştirmek için çaba sarf ettim. Kuru temizleme de Dolphin’den önce 3 günde hizmet verilirken Dolphin’den sonra 1 Saate hatta 1/2 saate indirerek hizmet verilebileceğini gösterdim.
 

Sektörümüz “Drymatik” yani kartlı sistemle otomatik giysi verme-alma otomasyonunu Türkiye’ye getirerek bir ilki gerçekleştirdim. 
 

Son çalışmamızda treyleri mobil kuru temizleme mağazası yaparak hem fuarlarda hem de yurt içi ve yurt dışında hizmet vererek tanıtım yapmayı ve bayilik vermeyi düşünmekteyim.
 

Bu mantıkla her alanda projeler üretmeye ve uygulamaya hızlı bir şekilde devam edeceğim. Kuru temizleme alanında ki gelişmeleri yakından takip ederek makine parkurunu en son teknolojiden oluşmasını sağlayarak, personelimizi en üst düzeyde eğiterek, en kaliteli hizmetle müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktayım.
 

Ayrıca “Sosyal ve Çevre gibi toplumu yakından ilgilendiren konularda ki üzerime düşen görevi, kurum olarak en iyi şekilde yerine getirmek arzusundayım.
 

Hayalim Dünya’da yabancıların markaları gibi Türk milletinin de bir markasının olabileceğini göstererek öncü olmak düşüncesini gerçekleştirmek için and içmiş gibi sorumluluk ve çaba içerisinde çalışmalarıma devam etmektir.
 

Bu gayeyle Dünya bizim için bir misafirhane, mağazalarımız müşterilerimiz için misafirhane ve müşterilerimizi bir misafir görerek Türk misafirperverliğini hem yurttaşlarımıza hem de dünya insanlarına göstermek çabası ve azmi içerisindeyim.
 

Dolphin ailesini tanıyan tüm insanlarımıza Sevgi ve Sağlık dolu bir yaşam dileyerek saygılar sunarım 

Doplhin Yunus tur, Kurumsal yapısını Dolphin’nin yaniyunusun güvenilirliğinden almıştır. Yunus da olduğu gibien önemli özelliği dürüst bir işletme anlayışına sahipolduğu için güvenilirdir.Personeline verdiği eğitimle yine yunus da olduğu gibigüleryüzlü olmayı ilke edinmelerini şart koşmuştur.Dünya’nın en akıllı balığı olan yunus gibi akıllı projeler üreterek, yatırımlarını isabetli yaparak büyür.Yunus’un hızlılığı hepimizin malumudur. Dolphin de kuru temizleme hizmetini 1 saatte hatta isteğe bağlı  olarak 1/2 saattede verecek şekilde hızlıdır.Yunus ne kadar temiz ve çevreci ise Dolphin kurutemizlemede Dolphin Ormanı projesiyle ve yaptığı temizlikteki titizlik ile çevreci ve temizdir.Yunus görüntüsü ve akıllı olması itibariyle diğer balıklaragöre çağdaştır. Dolphin’in de mağazalarındaki makine techizatının modern olması çağdaş olduğunu gösterir.Yunus zararsız ve faydalı bir balıktır. Dolphin yaptığı işinkalitesi ve hızına göre rakiplerinden ekonomiktir.


Yunus insanlara yakınlığı ve dostluğu bakımından humanistir. Denizdeki dostlarını ve insanlarıköpek balıklarına karşı korur. Dolphin de tüketicisiniverdiği hizmetle ve ekonomik olmasıyla korur. 

Dolphin Bir Dünya Markasıdır...