Dolphin Drymatik

Dolphin Tektoloji - Drymatik

Modern, teknoloji ürünü makinelerimiz, zengin ekipmanlarımız, eğitimli, deneyimli personelimiz ve kullandığımız kaliteli malzemelerle, insan ve doğaya zarar vermeden huzurlu ve mükemmel bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Önümüzdeki yıllarda kuru temizlemenin bir kültür olduğunu alatarakvazgeçilmez olmayı planlıyoruz. Türkiye’ye getirdiğimiz DRYMATİK GİYSİ VERME ve ALMA MATİĞİ sayesindeinsanlar kuru temizleme ihtiyaçlarını günün her saatinde bir kartla gerçekleştirebilecekler.
 

Distribitörü olduğumuz bu sistemi talepte bulunan bayilerimize vermeyi düşünmekteyiz DryMatik ikişekilde modeli bulunmaktadır. 
 

1. Mağazaya bağlı ve mağaza önünde yer alan şekli
2. Büyük yerleşim ve iş merkezlerinin yakınına konulan 12m  lik kutu şekli.

 

 

Akıllı Kart Teknolojisi

Bir kart sayesinde kuru temizlemeye giysilerini vermek isteyen müşterilerimiz verebilmekte yine aynıkartı kullanarak giysilerini alabilmektedir. Kullanımı çok basit olan bu sistemin personel istihtamınıazaltması bakımından kendini bir yılda amorti edebilmektedir. Özellikle kutu şeklinde olanlar yatırımcıyıdükkan kirası, personel, elektirik ve su gibi temel giderleri ortadan kaldırmaktadır.Türkiye patenti bizde olan sistem isteyen tüm meslekdaşlarımız ve bayilerimize kurulacaktır.