HİZMETLERİMİZ

 

 
 
Dolphin Kuru Temizleme olarak; Kuru Temizleme, Günlük Kıyafet Temizliği, Gömlek Temizleme, Pantolon Temizleme, T-shirt Temizleme, Ceket Temizleme, Kaban Temizleme, Mont Temizleme, Kaz Tüyü Elyaf Mont Temizleme, Özel Günlerinizde ki Kıyafetlerinizin Temizliği, Gelinlik Temizleme, Damatlık Temizleme, Smokin Takım Temizleme, Elbise Temizleme, Abiye Temizleme, Gece Elbisesi Temizleme, Kış Spor Aktivite Kıyafetleri Temizleme, Motor Montları Temizleme gibi kuru temizlemenin bütün alanlarında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Konya Kuru Temizleme ağını her geçen gün geliştiren Dolphin uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır.

Adresinize en yakın bayimizde ürünlerinize dair işlemler gerçekleştiriliyor ve söz verdiğimiz süre zarfında teslim ediliyor. Kuru temizleme işlemlerinin daha hızlı, ekonomik ve sağlıklı gerçekleştirilmesi için çalışmalarına devam eden firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir.
 
 
 
 
konya kuru temizleme
 

 
Kuru temizlemeciden teslim aldıktan sonra kıyafetlerinizin daha güzel gözüktüğünü, üzerinizde daha iyi durduğunu fark edeceksiniz. Bunun sebebi profesyonel bir kuru temizlemecinin sizin varlığından bile haberdar olmadığınız sorunları giderebilmek için pek çok yöntem kullanmasıdır. Sizde Konya Kuru Temizleme hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.
 
 
 
konya çamaşırhane
 

 
Laundry firması olarak Konya bölgesinde hizmet veriyoruz.
Profesyonel çamaşırhane, kıyafet yıkama konusunda deneyimli ekip ve kaliteli ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Konya bölgesinde Çamaşırhane (Laundry) hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
 
 
 
konya leke çıkarma
 

 
Günlük hayatımızda halı ve koltuk üzerinde ki lekeler her an kabusumuz olabilir. Çay lekesi, kahve lekesi, oje lekesi, şarap lekesi ve daha bir çok leke için bizleri arayın. Bildiğiniz diğer kolay leke çıkarma yöntemlerine başvurmanız lekelerin sabitlenmesine neden olabiliyor. Halı ve koltuk üzerinde ki lekeleri çıkarabilmek için profesyonel leke çıkarma işlemi uygulanması gerekir.
 
 
 
konya ütüleme hizmeti
 

 
Ütü Hizmeti; zamanın hızla değer kazandığı ve modern şehir hayatının zorlaştığı günümüzde çalışan çalışmayan tüm bireylerin bir yük olarak gördüğü, kişiye zaman kaybettirdiğinden pek de sevilmeyen ütüleme derdini üzerinizden almak amacını taşıyor. Konya bölgesinde ütü hizmetini siz değerli müşterilerimize en uygun ve en kaliteli şekilde sunmaktayız.
 
 
 
 
 
konya günlük kıyafet temizliği
 

 
Tüm kumaş çeşitlerinde ve her türlü giysi çeşidini yıpratmadan ve onararak, ilk aldığınız günkü gibi görünecek şekilde temizliyoruz. Temizleme işlemlerimizin sonunda giysilerinizin dezenfeksiyonunu sağlayarak sizlere sağlıklı ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.
 
 
 
konya gömlek temizleme
 

 
Gömlekler günlük hayatta ve özel hayatta hem kadınlar için hem de erkekler için tercih edilen ürünlerdendir. Gömleklerin yıkanması ve temizliği oldukça basittir ancak bazı kumaş türüne sahip gömleklerin temizliği kuru temizleme gerektirmektedir.
 
 
 
konya pantolon temizleme
 

 
Konya bölgesinde hizmet veren firmamız Dolphin Kuru Temizleme, pantolon kuru temizleme, pantolon tamiratı, pantolon yıkama ve pantolon ütüleme gibi hizmetler sunmaktadır. Detaylı bilgi ve uygun fiyatlarımızdan haberdar olmak için bizi arayabilirsiniz
 
 
 
konya ceket temizleme
 

 
Ceket Temizleme Konya bölgesinde faaliyet gösteren firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız tüm ceket kumaşlarında son derece başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterlidir.
 
 
 
 
 
konya kaban temizleme
 

 
Gelecek kış yeniden kullanmak istediğimiz bu giysilerin, sağlıklı ve kalitesinden ödün vermeden korunabilmesi için, temizlenerek, ambalajlı şekilde saklanması gerekir. Kaban kuru temizleme hizmetimizden yararlanarak bu sorunun üstesinden gelmek oldukça basit olacaktır.
 
 
 
konya mont temizleme
 

 
Mont temizleme alanında faaliyet gösteren firmamız, Konya bölgesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Deri mont temizleme, kaşe, süet, nubuk mont temizlemede de uzman olan firmamız, her türlü mont temizleme işlerinizde çevreci anlayışı ile size yardımcı oluyor.
 
 
 
konya gelinlik temizleme
 

 
Çoğu kadın en özel gününü hatırlamak için gelinliğini saklamak ve anılarını canlı tutmak ister. Gelinliklerin dayanıklı bir şekilde saklanması için kaldırmadan önce en iyi şekilde temizlenmesi gerekir. Yapıları oldukça hassas olduğu için, gelinlik temizleme evde yapabilecek kolay bir işlem değildir.
 
 
 
konya damatlık temizleme
 

 
Damatlığını saklamak isteyenler veya kiraladığı yere teslim etmek isteyenler için son bir temizleme işlemi şarttır. Bu durumda danışabileceğiniz en güvenilir damatlık kuru temizleme Konya adresi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
konya smokin temizleme
 

 
Konya Kuru Temizleme kalitesiyle, smokininiz temizlendikten sonra, ilk günkü gibi yepyeni ve canlı görünecek. Temizlik işlemine başlamadan önce smokininizi leke kontrolünden geçiriyor ve ön işlemleri yapıyoruz.
 
 
 
konya takım elbise temizleme
 

 
Şıklığın en çok temsilcilerinden biri de takım elbiseler olmaktadır. Dolphin Kuru Temizleme takım elbiseleri olabildiğince hassas bir şekilde temizleyerek ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlar.
 
 
 
konya abiye temizleme
 

 
Birçok özel gün kıyafetinin yanı sıra abiyelerin temizliği de daha bir dikkat ve özen gerektirmektedir. Kuru temizlenme ile temizlenen abiyelerde renklerin solması ve abiyenin deforme olması gibi bir durum olmayacaktır.
 
 
 
iletişim
 

 
Genç ve dinamik bir ekip ile çalışıyor, ürün temizliği ve teslimatı gerçekleştiriyoruz. Eskinin tecrübesi ile yeninin bakış açısını birleştirerek sektörde ki tüm gelişmeleri takip ediyor ve işimize değer veriyoruz.
 
 
 
 
 
konya halı yıkama
 

 
Halılarınızı en modern makinelerde yıkıyoruz. Konya Halı Yıkama hizmetlerimiz ile sizlere en iyi halı yıkama hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Halı yıkama konusunda uzman personellerimiz ile yıllardır hizmet vermekteyiz.
 
 
 
konya koltuk yıkama
 

 
Sektörde yıllardır biriktirdiğimiz deneyimlerimiz sayesinde koltuklarınıza zarar vermeden özenle temizleyerek mikroplardan arındırmaktayız. Konya Koltuk Yıkama fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
 
 
 
konya stor perde yıkama
 

 
Konya'da stor perde yıkama ihtiyacı olanlar için bir numaralı adres olan firmamız yıllardır güvenilir hizmet vermektedir. Sizlerde güvenilir temizlik ile stor perdelerinizi bakterilerden arındırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.
 
 
 
konya tül perde yıkama
 

 
Firmamız tül perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. İşinin ehli, profesyonel bir ekibe sahip olan Konya Kuru Temizleme tül perdelerinizi özenle temizleyerek sizlere teslim etmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
 
 
konya yerinde yıkama
 

 
İşyerlerinizde ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla anti bakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız. Konya Yerinde Halı Yıkama hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.
 
 
 
konya yorgan yıkama
 

 
Yorganlarınızı temiz ve hijyenik ortamda yıkamaktayız. Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorganlarınız için profesyonel bir Konya Yorgan Yıkama hizmeti almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.
 
 
 
konya battaniye yıkama
 

 
Battaniye yıkama hizmetimiz ile battaniyeleriniz kısa süre içerisinde hem de hiç çaba harcamadan yıkanmaktadır. Konya battaniye yıkama hizmetlerimiz de güvenli ve kusursuz hizmet vermekteyiz.
 
 
 
kurumsal hizmetler
 

 
Oteller, Düğün Salonları, Restaurantlar, Cafe & Barlar, Spor Salonları, Tekne ve Yat Temizliği ve benzeri kurumsal firmalara birebir hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.