top of page
201.png

AŞKLA ÇALIŞIYORUZ!

Hizmet Aşkı; yaptığınız işi sevdiğiniz sürece başarılı olursunuz düşüncesiyle çıkmış olduğum yolda hiçbir zaman para kazanma ya da kaybetme kaygısı gütmedim. Dolphin olmak için sadece güzel ve faydalı işler yapmak istedim.

Bu nedenle sektörümüzde hep ilkleri gerçekleştirmek için çaba sarf ettim. Kuru temizleme de Dolphin’den önce 3 günde hizmet verilirken Dolphin’den sonra 1 Saate hatta 1/2 saate indirerek hizmet verilebileceğini gösterdim.

Sektörümüz “Drymatik” yani kartlı sistemle otomatik giysi verme-alma otomasyonunu Türkiye’ye getirerek bir ilki gerçekleştirdim.

Son çalışmamızda treyleri mobil kuru temizleme mağazası yaparak hem fuarlarda hem de yurt içi ve yurt dışında hizmet vererek tanıtım yapmayı ve bayilik vermeyi düşünmekteyim.

Bu mantıkla her alanda projeler üretmeye ve uygulamaya hızlı bir şekilde devam edeceğim. Kuru temizleme alanında ki gelişmeleri yakından takip ederek makine parkurunu en son teknolojiden oluşmasını sağlayarak, personelimizi en üst düzeyde eğiterek, en kaliteli hizmetle müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktayım.

Ayrıca “Sosyal ve Çevre gibi toplumu yakından ilgilendiren konularda ki üzerime düşen görevi, kurum olarak en iyi şekilde yerine getirmek arzusundayım.

Hayalim Dünya’da yabancıların markaları gibi Türk milletinin de bir markasının olabileceğini göstererek öncü olmak düşüncesini gerçekleştirmek için and içmiş gibi sorumluluk ve çaba içerisinde çalışmalarıma devam etmektir.

Bu gayeyle Dünya bizim için bir misafirhane, mağazalarımız müşterilerimiz için misafirhane ve müşterilerimizi bir misafir görerek Türk misafirperverliğini hem yurttaşlarımıza hem de dünya insanlarına göstermek çabası ve azmi içerisindeyim.

Dolphin ailesini tanıyan tüm insanlarımıza Sevgi ve Sağlık dolu bir yaşam dileyerek saygılar sunarım.

DOLPHİN BİR DÜNYA MARKASIDIR...

Doplhin Yunus tur, Kurumsal yapısını Dolphin’nin yani yunusun güvenilirliğinden almıştır. Yunus da olduğu gibi en önemli özelliği dürüst bir işletme anlayışına sahip olduğu için güvenilirdir. Personeline verdiği eğitimle yine yunus da olduğu gibi güler yüzlü olmayı ilke edinmelerini şart koşmuştur. Dünya’nın en akıllı balığı olan yunus gibi akıllı projeler üreterek, yatırımlarını isabetli yaparak büyür. Yunus’un hızlılığı hepimizin malumudur. Dolphin'de kuru temizleme hizmetini 1 saatte hatta isteğe bağlı olarak 1/2 saatte verecek şekilde hızlıdır. Yunus ne kadar temiz ve çevreci ise Dolphin kuru temizlemede Dolphin Ormanı projesiyle ve yaptığı temizlikteki titizlik ile çevreci ve temizdir. Yunus görüntüsü ve akıllı olması itibariyle diğer balıklara göre çağdaştır. Dolphin’in de mağazalarındaki makine teçhizatının modern olması çağdaş olduğunu gösterir. Yunus zararsız ve faydalı bir balıktır. Dolphin yaptığı işin kalitesi ve hızına göre rakiplerinden ekonomiktir.

Yunus insanlara yakınlığı ve dostluğu bakımından hümanisttir. Denizdeki dostlarını ve insanları köpek balıklarına karşı korur. Dolphin'de tüketicisini verdiği hizmetle ve ekonomik olmasıyla korur.

TARİHÇEMİZ

186.jpg
bottom of page